Agility a Hoopers

Agility

Agility je psí sport, kde pes za pomoci svého páníčka překonává překážky v předem určeném pořadí. Pejskové jsou rozděleny do tří velikostních kategorií. Při tomto sportu se výborně utužuje vztah páníčka se psem a zároveň vyžaduje rychlé reakce. Hlavním cílem tohoto sportu je dosáhnout lepší spolupráce a komunikace mezi psem a jeho psovodem a skloubit přesné překonávání překážek s rychlostí, která plyne ze sebejistoty a důvěry.

Hoopers

Hoopers je psí sport v mnoha ohledech podobný Agility. Není divu, protože z tohoto sportu také vznikl. Pes za pomocí svého páníčka překonává překážky v určeném pořadí. Tímto však podobnost končí. Zatímco v Agility běhá páníček se svým psem, v hoopers nesmí vykročit z vymezeného prostoru a pejsek překonává překážky na dálku. Pejsek se tak naučí samostatnosti a je schopen poslouchat i na větší vzdálenosti.

Dog Puller

Dog Puller je psí sport zajímavý pro každého pejska, kterého baví hračky. Na první pohled je to hraní páníčka a pejska s dvěma fialovými kruhy. Mnoho pejskařů si tyto kruhy pořizuje právě proto, že se prodávají po dvou a hodně vydrží. Dog Puller má však svá pravidla a jako v každém sportu se pořádají závody. Přetahování, pouštění a házení, to je oč tu běží. To nejlepší na Dog Pulleru je, že se může trénovat i na procházkách či doma na zahradě. Na tréninku se naučíte správně házet, hrát si se svým psem, správně se postavit apod.

Na tyto sporty se můžete přihlašovat ZDE

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení